A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

Новини

Кібербезпека та кібергігієна

5-6 грудня 2022 року  педагоги Холмківської громади взяли участь у тренінгу «Основи кібербезпеки: кібергігієна та методи викладання». Організаторами тренінгу виступили CRDF Global, Закарпатська обласна військова адміністрація та департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації – обласної військової адміністрації за підтримки Ради національної безпеки і оборони України та Державного Департаменту США.

11:32 07.12.2022

Внутрішня система забезпечення якості освіти

Відповідно до плану роботи відділу освіти Холмківської сільської ради 16 листопада 2022 року на базі Сторожницького ліцею відбулася нарада директорів та заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

10:43 17.11.2022

Конкурс імені Тараса Шевченка

11 листопада на базі Шишлівського ліцею пройшов ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка. 

09:51 14.11.2022

Спонсорська допомога

Концівський ліцей щиро дякує нашим спонсорам Austria stands with Ukraine - Австрія підтримує Україну , Комітет медичної допомоги в Закарпатті - CAMZ за матеріальну допомогу. Здобувачі освіти можуть у своїх класних приміщеннях сидіти на нових стільцях та за новими партами. Також допомогу отримала і їдальня ліцею. Приміщення оновилося новими столами та кухонним обладнанням.

12:19 09.11.2022

День працівників освіти 2022

Професійне свято сьогодні відзначають освітяни Холмківської громади. Урочистий концерт до Дня працівника освіти відбувся у Сторожницькому будинку культури.

11:18 30.09.2022

З Днем працівника дошкільної освіти!

Щороку 27 вересня в Україні відзначають День працівника дошкільної освіти. Це свято кожен працівник дошкілля відчуває по особливому. З кожним днем ми вчимося у дітей бути щасливими просто так - сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати.

15:40 27.09.2022

Відпочинок та оздоровлення вихованців Розівського ЗДО в санаторії "Малятко"

З 29 серпня по 11 вересня 24 вихованців Розівського закладу дошкільної освіти оздоровлювались, відпочивали та проходили реабілітацію у санаторії "Малятко". Діти під контролем лікарів та медичного персоналу проходили лікувально-профілактичні процедури: масаж, лікувальну фізкультуру, кисневі коктейлі, фізпроцедури  тощо. Педагоги закладу та працівники санаторію організували вихованцям додатковий відпочинок - рухливі ігри та розваги на ігрових майданчиках. Кухарі санаторію готували надзвичайно смачні страви для дітей. Відділом освіти Холмківської сільської ради був організований щоденний підвіз вихованців шкільним автобусом під супроводом працівників ЗДО.

10:51 14.09.2022

Вхід для адміністратора