A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

Новини

Вітаємо!

Вітаємо Бодак Анастасію, ученицю 8 класу Коритнянського ліцею (учителька Корпанець У.Ф.), з ІІІ місцем на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури! 

08:41 16.03.2023

ПРАЦЮЙ, НАВЧАЮЧИСЬ, І НАВЧАЙСЯ, ПРАЦЮЮЧИ!

З 5 по 10 березня 2023 року у м. Братислава (СР) відбувся перший з двох запланованих семінарів-тренінгів, організований за підтримки Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької республіки (MŠVVaŠ SR, https://www.minedu.sk/) та представництва Фонду Конрада Аденауера в СР (https://www.kas.de/de/web/slowakei) згідно програми освітньої організації „Teach for Slovakia" (https://teachforslovakia.sk/), Українського інституту розвитку освіти (УІРО). Досвідчені тренери Роман Веверка (Roma Veverka) та Ерік Томаш (Erik Tomasch), які одночасно є наставниками наставників (менторів) регіональних центрів підтримки вчителів Словаччини (RCPU (https://www.minedu.sk/regionalne-centra-podpory-ucitelov/), з урахуванням особливостей нашого досвіду підготували програму „Ментори до шкіл України". Навики взаємодії з учителем, який потребує підтримки, опановують наразі 15 майбутніх наставників, членів пілотного центру при ЗІППО, зокрема: Ганич Олена, заступник начальника відділу освіти Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області; вчителька хімії Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 та вчителі Сторожницького ліцею: Юрчук Вікторія Тиборівна, Ласько Надія Федорівна та Дацюк Оксана Володимирівна. За підсумками семінару - тренінгу зазначені педагоги отримали сертифікати наставників, що дозволяють розпочинати втілювати в життя реформи української освіти в частині педагогічного наставництва (менторингу).Також учасники мали можливість в рамках Програми євроінтеграції Центру європейської політики (CEP, https://www.cep.sk/) відвідати Австрію (м. Гайнбург), ознайомившись з культурною спадщиною країни. Організатором та координатором зазначеної програми є Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти (ЗІППО) в особі Іваць Оксани Михайлівни , заступниці директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності.Попереду – не тільки насичений період навчання, апробування отриманих знань у конкретних ситуаціях, а підготовка програми наставництва в Україні й безпосередня робота з вчителями.

09:38 13.03.2023

Ми - дошкільнята-українці

У Розівському ЗДО було проведено інтегроване заняття з патріотичного виховання на тему:"Ми - дошкільнята-українці".  Діти подорожували картою України, закріпили назви областей України, відгадували загадки про Україну, слухали легенди про державні символи (Прапор, Герб, Гімн), розповідали прислів'я  та приказки, грались у  ігри. Вихованцям старшої групи було цікаво та весело. Заняття, яке провела вихователь Шелемончак Тетяна Петрівна, сприяло формуванню навчально-патріотичної свідомості та ціннісного ставлення до історії, символів та мови дошкільнят.

13:30 01.03.2023

Відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, історії та математики у 2022/2023 навчальному році

З 13 по 15 лютого 2023 року в громаді відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури (15 лютого на базі Холмківської гімназії), історії (14 лютого на базі Сторожницького ліцею) та математики (13 лютого на базі Шишлівського ліцею).

14:33 21.02.2023

Перша Психологічна допомога для дітей

7 лютого 2023 року в рамках програми психологічної допомоги ГО «Проліска» у співпраці з Відділом освіти Холмківської сільської ради на базі Коритнянського ліцею відбувся тренінг для освітян під назвою «Перша Психологічна допомога для дітей».

09:26 08.02.2023

Вітаємо переможця!

Вітаємо Буксар Олесю, ученицю 8 класу Коритнянського ліцею, з ІІІ місцем на обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна!» у номінації «Жива природа» !

09:53 27.01.2023

Наші таланти

3 грудня 2022 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

11:23 08.12.2022

Вхід для адміністратора