A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

Новини

Свято у "Країні Дитинства"

Цьогоріч свято Міжнародного дня захисту дітей в нашій країні відзначається в умовах воєнного стану. Для українських дітей свято має особливе значення. Адже війна забрала у них дитинство, позбавила захищеності, безпеки, батьків… Діти вмить подорослішали, відчули усю несправедливість світу, коли країна-терорист позбавляє майбутнього тебе, твою родину і рідну країну. Дуже хочеться, щоб у житті кожної дитини були лише сонячні, радісні дні, а війна, окупація, міни - це усе було несправжнім, віддзеркаленим у кіно, книгах….Щоб ніколи у реальному житті не було війни. Аби трохи розрадити наших діточок, відділом освіти Холмківської сільської ради для дітей громади 31.05.2023 року було організовано свято "Країна Дитинства" , що складалось з безлічі пазлів-заходів та тематичних цікавинок.

18:50 31.05.2023

Проведено І етап гри "Сокіл" ("Джура")

В умовах збройної агресії росії проти України патріотичне виховання молоді є надзвичайно важливим та актуальним. Однією з системних форм позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи є гра «Сокіл» («Джура»).

09:32 24.05.2023

Безпечне освітнє середовище

10-12 травня у Києві працювала  фокус-група директорів шкіл та представників органів місцевого самоврядування з різних куточків країни. Холмківську громаду у проєкті «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», що реалізується громадською організацією «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у співпраці зі Службою освітнього омбудсмена, представляла Олена Ганич, в.о. заступника начальника відділу освіти. Метою нетворкінгової події було визначення реальних потреб громад для забезпечення фізичної, інформаційної та психологічної безпеки освітнього середовища.  Учасники й учасниці ділились досвідом своїх регіонів, дізнались більше про умови, у яких перебувають заклади загальної середньої освіти на окупованих, деокупованих та відносно безпечних територіях.

15:42 15.05.2023

Про наставництво (педагогічну інтернатуру)

Педагогічна інтернатура почала діяти в Україні з вересня 2022 року. Її місія – адаптація “новеньких” вчителів (інтернів), які тільки починають працювати в школі. Супровід інтернів та підтримку в роботі здійснюють досвідченіші педагоги-наставники.

09:14 06.04.2023

Вітаємо талановитих учениць!

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея" здобули перемогу чотири учениці закладів загальної середньої освіти громади:

15:11 04.04.2023

"Малятко" знову оздоровлює!

Березень місяць видався насиченим та цікавим для вихованців Шишлівського та Сторожницького закладів дошкільної освіти, оскільки з 16 березня по 31 березня 2023 року дітки мали можливість оздоровитися та відпочити в санаторії "Малятко" . Заклад забезпечив надання дітям послуг оздоровчого та профілактичного характеру, а саме: фізична терапія, інгаляції (киснева терапія), масажі. Програма перебування була насиченою: спостереження, спортивні ігри, екскурсія на кінну ферму, пішохідні прогулянки. Все це заряджало дітей позитивною енергією , незабутніми враженнями та емоціями. 

12:58 03.04.2023

Вхід для адміністратора