A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

День захисту дітей 2024

Дата: 03.06.2024 11:21
Кількість переглядів: 76

Щороку 1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Холмківської сільської ради святкування проходило 3 червня на території Коритнянського ліцею, яке співпало з урочистим відкриттям пришкільних дитячих таборів Холмківської громади.

Свято зібрало близько 300 учнів та вчителів з п'яти навчальних закладів громади, а також стало нагодою для багатьох дітей проявити свої таланти і здібності.

Програма заходу була надзвичайно насиченою. Дітей чекали різноманітні активності, серед яких кожен міг знайти щось цікаве для себе. Майстер-класи з малювання, бісероплетіння,  ліногравюри, виготовлення поробок та інших творчих занять захопили увагу найменших учасників, даючи їм можливість проявити свої таланти і розвинути креативність. 

Урочистості зібрали багато гостей, які створили незабутню атмосферу радості та веселощів. Справжньою окрасою свята стали виступи гімнасток, дзюдоїстів та каратистів. Їх майстерність і вправність викликали захоплення у глядачів, а виступи супроводжувалися бурхливими оплесками.

Особливе захоплення у дітей викликало розважальне шоу від організації свят "Левеня". Аніматори з легкістю завойовували увагу малечі, перетворюючи свято на справжню казку. 

Ще одним приємним сюрпризом для дітей став Пес Патрон, поява якого викликали бурю емоцій та радості. Діти з великим захопленням фотографувалися з Патроном, танцювали та гралися з ним.

Відкриття пришкільного табору та святкування Дня захисту дітей стали чудовим початком літа, яке обіцяє бути сповненим нових відкриттів та приємних пригод.

       


 


« повернутися

Вхід для адміністратора