A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

Новини

11

"Діяльність педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів у контексті професійного зростання"

«Я знаю, що нічого не знаю» — вислів, що приписується давньогрецькому філософу Сократу. Безперервне навчання, вдосконалення знань , умінь і навичок - обовʼязковий аспект роботи фахівців Інклюзивно-ресурсного центру. Щиро вдячні ЗІППО за можливість пройти курс з підвищення кваліфікації на тему "Діяльність педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів у контексті професійного зростання".

10:43 13.11.2023

2️⃣5️⃣ жовтня фахівці Інклюзивно- ресурсного центру Холмківської сільської ради відвідали перший тренінг з циклу 👉 «Дитино орієнтована педагогіка», який організували NGO Nehemiah Ukraine

2️⃣5️⃣ жовтня фахівці Інклюзивно- ресурсного центру Холмківської сільської ради відвідали перший тренінг з циклу 👉 «Дитино орієнтована педагогіка», який організували NGO Nehemiah Ukraine

23:35 26.10.2023

Cемінар-практикум для керівників інклюзивно-ресурсних центрів "Співпраця інклюзивно-ресурсного центру та закладу освіти - запорука ефективного психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами" на базі ІРЦ Дубівської Селищної Р

24 жовтня в.о. директора КУ «Інклюзивно- ресурсний центр» Холмківської сільської ради брала участь у семінарі-практикумі для керівників інклюзивно-ресурсних центрів "Співпраця інклюзивно-ресурсного центру та закладу освіти - запорука ефективного психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами" на базі Ірц Дубівської Селищної Ради  . Дякуємо за цей безцінний досвід, море інформації та позитивні емоції.

23:18 26.10.2023

ІІІ Всеукраїнська науково- практична конференція з міжнародною участю « Професійні компетентності фахівців фізичної терапії та ерготерапіі : іноваційні підходи» м. Ужгород, 19 . 10. 2023 , 12:30.

Фахівець КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Холмківської сільської ради - Габорець Яна Василівна взяла участь в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю « Професійні компетентності фахівців фізичної терапії та ерготерапіі: іноваційні підходи».

12:53 20.10.2023

Візит в Сторожницький ліцей

21 вересня 2023 року фахівці ІРЦ провели урок в Сторожницькому ліцеї на тему "Онлайн безпека дітей з особивими освітніми потребами". Ми познайомились з учнями ближче; урок пройшов цікаво, був активний зворотний зв'язок, що ще раз підтверджує актуальність даної теми. З розвитком технологій та доступністю інтернету діти стають все більш активними користувачами цього середовища. Однак разом з безліччю можливостей, які надає інтернет, з’являються й загрози для безпеки дітей. Важливо думати про безпеку дітей в онлайні, оскільки вірогідність потрапляння дітей у небезпечну ситуацію зростає відповідно до того, наскільки вони активні в інтернеті. Правильне виховання та навчання дітей безпечному користуванню інтернетом є надзвичайно важливою запорукою їхньої безпеки та захисту від потенційних загроз. Особливо вразливою категорією до викликів у мережі є діти з особливими потребами. Тому важливо дотримуватися певних правил та стратегій для захисту їх онлайн-безпеки. У цьому контексті особлива увага має бути приділена різноманітним інструментам та технологіям, які можуть допомогти створити умови для безпеки дітей з особливими потребами в онлайн-середовищі.

19:31 14.10.2023

Вхід для адміністратора