A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

Новини

День Вишиванки у ЗДО громади

Щороку у третій четвер травня відзначається Міжнародний День вишиванки. Збереження українських цінностей та популяризація їх серед дітей - одне з пріоритетних завдань закладів дошкільної освіти нашої громади.

13:32 23.05.2022

Друзі з Холмківської громади

Кожна подія в моєму житті має декілька відтінків, наслідків, емоцій! Так сталося, що сумна сторінка мого життя стала початком  нового та світлого: я знайшла нових друзів, навіть більше - знайшла рідних людей! Людей, які відкрили  для мене новий рівень доброти, співчуття, турботи, захисту, щирості і ще багатьох неймовірних відчуттів та емоцій! Наша подорож, наповнена страхом, болем та відчаєм, закінчилася знайомством з неймовірною кількістю добрих, щирих, чуйних та небайдужих людей! У нас з'явилася велика закарпатська родина, з якою не хочеться розлучатися!  Поселила нас Вачиля Тетяна Юріїівна в Сторожницький ЗДО. Щиро хочу подякувати усім-усім, хто допомагав, турбувався, розраджував, намагався в будь-який спосіб розфарбувати наше життя у світлі кольори! А це прекрасна пані Мар'яна, її вірна команда: Вікторія, Марта, Мар'яна. Назавжди залишаться незабутні враження від поїздки у Карпати, організовану нашою директоркою. Ми  познайомилися з чарівною природою Карпат, пізнали дуже багато цікавого про цю місцевість та людей, які тут проживають, про їх побут та традиції. І все завдяки нашому "екскурсоводу" пану Степану. Він просто закохав нас в Карпати. Дякуємо!!! Безмежно вдячна за турботу, доброту, увагу. Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди були поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя! Зичу всім усього найкращого, МИРУ і сподіваюся на зустріч!           

14:53 05.05.2022

Великдень об'єднує!

У день Воскресіння Христового усі віруючі поспішають до храмів, щоб помолитися та освятити традиційні великодні кошики. Таку можливість отримали і вимушені переселенці - майже дві сотні дорослих та дітей, яких війна вигнала зі своїх домівок. Освітяни Холмківської громади постаралися та спробували максимально залучити до традиційного закарпатського святкування Великодня усіх гостей, які тимчасово проживають у закладах освіти. Вправні концівські, коритнянські та сторожницькі ґаздині наготували пасочки, шовдарь, грудку, писанки та інші смаколики і дружно - єдиною родиною - зібралися за святковим столом. 

12:41 24.04.2022

Допомога волонтерів

Уже більше 6 тижнів у закладах освіти Холмківської сільської ради знаходять тимчасовий притулок вимушені переселенці із зони бойових дій нашої Батьківщини. У п’яти закладах проживає близько 200 осіб для яких забезпечено триразове харчування, спальні місця та найнеобхідніші побутові умови проживання. Вагомий внесок у забезпечення функціонування пунктів тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб роблять волонтери, громадські організації, жителі громади та працівники закладів освіти – це забезпечення продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами, одягом, психологічна допомога тощо.

13:21 15.04.2022

Організація освітнього процесу у закладах освіти Холмківської громади

Відповідно до рекомендацій МОН України та зважаючи на ситуацію в країні, у всіх закладах загальної середньої освіти Холмківської сільської ради з 28.02.2022 року запроваджено канікули терміном на 2 тижні.

16:34 25.02.2022

День єднання в ЗДО громади

 16 лютого 2022 року в Україні вперше святкують День єднання, який був впроваджений указом президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року.

16:26 16.02.2022

Вхід для адміністратора