A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: спортивний дух та дружба на базі Холмківської гімназії

Дата: 18.03.2024 13:49
Кількість переглядів: 98

15 березня 2024 року на базі Холмківської гімназії відбувся другий етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти громади, які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». 

В змаганнях, які  проходили з волейболу, взяли участь 9 команд з-поміж учнів 5 – 9 класів (5 команд юнаків та 4 команди дівчат). 

Це спортивне свято стало не лише важливою подією для молодіжного спорту в громаді, але й привернуло увагу широкого загалу до активного способу життя та розвитку молодих талантів. 

Змагання зібрали юних волейболістів з різних шкіл та класів Холмківської громади, які завзято конкурували за перемогу та демонстрували свої навички у грі. Матчі проходили у дружній атмосфері, а глядачі підбадьорювали своїх однокласників та друзів. 

Кожна команда продемонструвала високий рівень гри та відданість своїм цілям, а змагання виявилися захопливими та насиченими емоціями. Для багатьох учасників це була гарна можливість показати свої здібності та розвинути командний дух. 

Організатори заходу відзначили важливість спортивних заходів для молоді та акцентували увагу на розвитку спортивної культури серед учнів. Такі змагання стимулюють учнів до активного способу життя, підтримують здоров'я та сприяють формуванню дружніх стосунків та командного духу. 

Після інтенсивних змагань перемогу святкували команди Коритнянського (дівчата) та Сторожницького (юнаки) ліцеїв, які продемонстрували високий рівень гри та спортивну майстерність. Проте, кожен учасник змагань отримав визнання та подяку за активну участь у спортивному заході. 

Команди-переможці будуть представляти нашу громаду на 3 (районному) етапі змагань.


« повернутися

Вхід для адміністратора