A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Холмківської сільської ради
Ужгородського району Закарпатської області

Домашнє насильство: попередити, виявити та протидіяти

Дата: 02.12.2021 08:36
Кількість переглядів: 354

Домашнє насильство: попередити, виявити та протидіяти” - під такою назвою 30 листопада 2021 року на базі Шишлівського ліцею відбувся тренінг для керівників, заступників директорів та психологів усіх закладів освіти Холмківської громади.

Захід був організований відділом освіти Холмківської сільської ради та Закарпатським обласним центром соціально-психологічної допомоги. Зважаючи на актуальність проблеми домашнього насильства в сучасному суспільстві, 8-ми годинна програма тренінгу була дуже насиченою та змістовною. Тренери-фахівчині кризового центру Тетятна Хорошилова та Вікторія Симулик, використовуючи різні форми роботи:

- ознайомили учасників з нормативними документами щодо домашнього насильства;

- визначили ознаки та форми домашнього насильства, причини виникнення та наслідки;

- надали кейс практичних рекомендацій, нормативних документів, інструкцій щодо побудови внутрішкільної системи попередження та запобігання будь-яким формам насильства;

- особливу увагу звернули на ролі вчителя, психолога в подоланні та протидії насильству, надали покрокові інструкції та алгоритми дій для кожного працівника закладу освіти у разі виявлення факту насильства.

Педагоги мали можливість отримати роз'яснення щодо можливих дій, засобів впливу доступних вчителю у конкретних ситуаціях, які трапляються у шкільному житті — це і робота з батьками, неповними чи неблагополучними сім'ями, “важкими” підлітками, внутрішні політики закладів дошкільної освіти.

Відділ освіти висловлює подяку адміністрації та колективу Шишлівського ліцею за підготовку до проведення тренінгу.


« повернутися

Вхід для адміністратора